AKTUÁLNE OPATRENIA 

SPA&AQUAPARK je otvorený každý deň od 10:00 - 21:00. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Hygienické opatrenia

 

V areáli Spa & Aquaparku nie je potrebné prekrytie horných dýchacích ciest. Toto opatrenie doporučujeme  dodržiavať  v priestoroch pokladní pri vstupe a výstupe z areálu.

 

 

Povinná dezinfekcia rúk pri vstupe a v areáli. Dezinfekčné antibakteriálne prostriedky nájdete označené a umiestnené v celom areáli.

 

 

Pred vstupom do areálu SPA & Aquaparku je potrebné sa preukázať negatívnym antigénovým testom nie starším ako 48 hodín, alebo PCR testom nie starším ako 72 hodín, alebo sa musí osoba preukázať potvrdením o kompletnom očkovaní proti COVID-19, alebo sa osoba musí preukázať potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 ktoré prekonali za ostatných 180 dní. Neplatí pre deti do 12 rokov.

 

 

Zvýšená frekvencia dezinfekcie interiérov a gastro prevádzok bude prebiehať v pravidelných intervaloch, bude zvýšená dezinfekcia dotykových plôch prostriedkami s virucídnymi účinkami.

 

 

 

Dodržiavanie vzdialenosti dvoch metrov medzi osobami sa odporúča dodržiavať v priestoroch pokladne, v celom areáli a tak isto aj na lehátkach.

 

 

 

Pitné fontánky budú mimo prevádzky.

 

 

Uprednostňujeme platbu kartou, aby sme eliminovali vzájomný kontakt, a mohli Vám bezpečne poskytovať naše služby.